| Tourniquet a întrebat:

de la o vreme ma simt foarte rau, ametesc, ma doare capul, burta... nu stiu beau zilnic ceai, mananc fructe si legume. dar nu stiu ce e cu mine rolling eyes. Help crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Michael Imola Jackson a răspuns:

Daca nu ti-a venit menstruacia atunci inseamna ca trebuie sa-ti vine.Sau daca nu ia-ti un nurofen poate iti trece durerea de cap si pentru durerea de burta recomand sa stai pe burta

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Dar cate o bucatica de carne mananci? Cu ceai si legume /fructe, mai ales cand esti in crestere, nu-ti rezolvi problemele de sanatate.

| Tourniquet explică:

Da, carne mananc. chiar multa carne de pui mananc. zilnic happy

| allleeeee a răspuns:

Poate esti anemica. Du-te imediat la doctor poate iti da niste vitamine.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla de vreo 5 zile sad si nu stiu de la ce o fi