| Anna0111 a întrebat:

.de la un timp cand alerg mult ma inrosesc la fata si stau cam 30 de minute asa. Inainte nu mi se intampla asta. Inseamna ca am ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Nuu, eu cred ca e normal. Toti patesc la fel.

| AdycuThebest a răspuns:

e normal....inseamna ca esti rusinoasa.hee hee)
si mie mi se intampla deseoriwinking

| Anna0111 explică:

Nu chiar toti..alergam cu niste prietene pentru ca intarziasem undeva si eram sigura rosie... apoi toata lumea ma intreba daca sunt bine, dar n-aveam nimic.