| DeCeMaiContează a întrebat:

De la un timp imi cad cam multe fire de par si am multa matreata.Stie cineva cum as putea sa-mi fac parul sa fie mai sanatos si mai bogat?
Mentionez ca am 16 ani si in familie am doar un unchi cu chelie dar nu cred ca sunt sanse sa-l mostenesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Parul mai cade si din cauza alimentatiei. Mananci destule proteine, vitamine?

| DeCeMaiContează explică (pentru Bondarel99):

Asta cred si eu ca e problema.Sincer,mananc destule prostii.

| Bondarel99 a răspuns (pentru DeCeMaiContează):

Atunci mai mult ca sigur asta e problema. Îți spun din experiența.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Cu toţii ne dorim o podoabă capilară sănătoasă şi frumoasă! Încearcă Parusan împotriva căderii părului şi şamponul Revalid pentru mătreaţă şi scalp uscat.Aceste produse îţi vor rezolva problema şi îţi vor face un scalp mai sănătos! Meriţi"a doua şansă"

| Julia1188 a răspuns:

Eu folosesc Parusan pentru caderea parului si este bun!