| anonim_4396 a întrebat:

De la un timp mi-au aparut in palma (stanga) niste bubite,aveau niste nlichid in ele, acum nu mai sunt umflate si sunt, rosii, si mi s-a umflat o parte din palma?(putin) si mi-au aparut niste linii multe.de la ce credeti ca este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DianaIsHere123 a răspuns:

Cred ca ai facut o alergie..sau ca te-a intepat ceva..nu stiu, dai cu crema de galbenele, ceva.