| Lorennn a întrebat:

Buna,de mai bine de două zile am o mâncărime in zona genitala la nivelul labiilor,sunt inflamate iritate si rosii, am avut sex neprotejat...iar acum am observat si o scurgere gălbuie destul de lichidă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi urgent la medic. S-ar putea sa fie ceva grav care poate lasa urme pe viata. Nu te juca! Si intreaba-l pe ala cu cine a mai facut sex.

| darrio2007 a răspuns:

Ai luat BTS. Fuga la medic.

| Crackman a răspuns:

Candidoza sau gonooree laughing deci dap, distractie placuta?

| zăGhost a răspuns:

Probabil candidoza. Du-te la ginecolog.

| gtr2rr3 a răspuns:

De data asta ai belit **** la figurat!