| anonim_4396 a întrebat:

Bună, de o luna ma simt asa:
Confuzie
Palpitatii
Vedere dublă
Dezorientare
Ameteala
Presiune pe nas
Tremur
Somnolență
Si stări de anxietate și neliniște
Ms, dau fundă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai pus intrebarea asta de 5 ori. Ce astepti? Mergi la doctor si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate fac parte din simptomele anxietății mai puțin somnolenta asta uneori are legătură cu depresia da nu e exclus sa aibă și cu anxietatea, de regulă toate aceste efecte ale anxietății duc la insomnie nu la somnolenta.

| Lorena6879 a răspuns:

Mă, stați cuminți

| wexceptional a răspuns:

Tu faci reclama la vreo 3 boli esti un panou publicitar ambulant al bolilor du-te la analize neaparat ca poti sa patesti ceva in orice moment sa fii sanatos ca asta e cel mai important sa fii puternic sa te vad stas data viitoare

| 420canepa a răspuns:

Buna ziua, recomand produsele CBD. Va pot ajuta sa treceti mai usor peste aceste stari. Într-un studiu din 2019, cercetătorii au descoperit că 300-600 mg de CBD au redus semnificativ simptomele de anxietate.