| anonim_4396 a întrebat:

Bună, de o luna ma simt asa:
Stări de lesin;
Amețeală;
Vedere dublă, dar când închid un ochi vad bine;
Palpitatii;
Mi-e frica de starea asta;
Ma simt adormit, ca într-un vis;
Ma simt agitat.
De la ce credeți ca e?
Am fost la spital și mi-au dat sa iau niște multivitamine de la alevia.
Am 16 ani și sunt la pubertate.
Mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-a facut test la metaboliti? Te uiti acolo si iei ce e cu sageata in jos. Ce ai descris tu acolo poate fi hipoglicemie sau cadere de minerale

| Lorena6879 a răspuns (pentru anonim_4396):

Testul metabolic, e testul de sânge?

| anonim_4396 explică (pentru Lorena6879):

Scrie asa:
RAPIDpoint500
Te uiti jos unde scrie Metaboliti si Electroliti

| Lorena6879 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe google sa scriu așa?

| Lorena6879 a răspuns:

Și am și o stare de confuzie, am starea aia ca și când donezi sânge

| anonim_4396 explică (pentru Lorena6879):

Da, nu e absolut nimic. Mergi la farmacie si ceri vitamine si minerale. Vederea dubla suna foarte mult ca o cadere de electroliti

| Lorena6879 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai, eu de o săptămână iau niște multivitamine și minerale de la alevia, dar ma simt dezorientat confuz

| anonim_4396 explică (pentru Lorena6879):

Ai luat in fiecare zi? Ia in fiecare zi timp de 5 luni.

| Lorena6879 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, doar de o săptămână iau vitaminele

| Lorena6879 a răspuns (pentru anonim_4396):

Confuzia asta de la ce poate fii?