| anonim_4396 a întrebat:

Bună, de o luna și ceva ma simt amețit, parca într-un vis, dezorientat, imi bate pulsul după cap, vad intetosat cu un ochii câteodată și simt o presiune pe nas, am fost la spital și totul e ok, nu am nimic, mi-au prescris niște multivitamine și minerale de la alevia,= și imuniti forte de la alevia și le iau doar de o săptămână, ma simt mai bine când stau în pat și câteodată ma simt bine.
V-ati simțit asa?
Ms!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"a-mi bate pulsul după cap, vad intetosat cu un ochii"

pare ceva serios, dacă nu-ți trece in câteva ore, sună la 112

| Lorena6879 a răspuns (pentru sierra1):

Care câteva ore, ca de o luna sunt asa, am fost și la spital și totul e bine, nu am nimic

| sierra1 a răspuns (pentru Lorena6879):

"Cuzi explică:... totul e bine, nu am nimic"

atunci de ce postezi miniciuni pe aici?

| Lorena6879 a răspuns (pentru sierra1):

Fizic nu am nimic

| sierra1 a răspuns (pentru Lorena6879):

"Cuzi explică: Fizic nu am nimic"

am ințeles, probleme cu mansarda...

| Lorena6879 a răspuns (pentru sierra1):

Ce mansarda?

| sierra1 a răspuns (pentru Lorena6879):

Noa nu-i bai, tu să fii sănătos

| Lorena6879 a răspuns (pentru sierra1):

Și, crezi ca e din lipsa de vitamine?

| sierra1 a răspuns (pentru Lorena6879):

Nu suntem doctori și cum am mai spus, dacă nu ne MINȚI, suna la 112.

| Lorena6879 a răspuns:

Și când fac efort simptomele se accentuează

| wexceptional a răspuns:

S-a intamplat ceva cu tine in ultima perioada sau de ce te simti asa incearca sa vorbesti cu parintii si cu prieteni poate iti revii la realitate
nu m-am simtit niciodata asa si sper sa nici nu ma simt ca suna aiurea poate doar cand am bagat alcool cu cox a fost asemanator
daca ai vreo dependenta trateaza-te nu o lasa asa ca nu te vad bine

| Lorena6879 a răspuns (pentru wexceptional):

Am fost la spital de 4 ori, mi-a zis sa iau niște multivitamine, dar am vrut ceva sfaturi