| KilleR14 a întrebat:

De vreo 2 saptamani fac flotari, abdomene si mi-a iesit pieptul in loc sa mi se faca muschii de la piept...

Si la abdomene am slabit mai mult decat sa am abdomen straight face

(Am 13 ani) Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Denisa121796 a răspuns:

Uhm. daca faci abdomene este logic ca vei slabi in zona abdomenului si ca muschii tai vor lua o oarecare forma. pentru a fi foarte bine definit ar trebui sa mergi la sala... insa cred ca e mult prea devreme pentru sala, care iti opreste organismul din crestere, asa ca nu.ti face problemewinking.

4 răspunsuri:
| ioana12345 a răspuns:

Sala e pentru cei peste 18 ani. tu poti sa continui sa faci exercitii deoarece te ajuta sa cresti frumos si poti reduce bolile batranetii.

| Dj7EdWarDD a răspuns:

Nu e bine la varsta asta ce faci! cred ca ar trebui macar 1 an sa astepti! cel mult doi! e mai bine pentru tine acum faci ce vrei! si muschi nu se fac acasa ci la sala!big grin dar acum e prea devreme pentru uh! uh alegi ce vrei sa faci!winking

| GreatScott a răspuns:

laughing) uita-te inca odata sub chiloteilaughing) poate esti fatarolling on the floor)laughing)

| AllyAlle a răspuns:

2 saptamani este prea putin timp pentru rezultate. Trebuie sa mai exersezi si incet incet vei reusi happywinking