| Etro a întrebat:

De vreo 2 zile am o stare de rău, daca mănânc ceva imi vine înapoi, ma doare capul, tremurat si o stare de slăbiciune. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate fii o criza de fiere sau chiar o raceala sau virus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă persista și mâine mergi la medic

| oz_1736 a răspuns:

Daca nu e de vina sexul, ar fi posibil fierea. Te poate ajuta doar medicul de familie, ca restul...

| Etro explică (pentru oz_1736):

Am 15 ani in nici un caz nu am avut de a face cu un baiat?

| Yrem3119 a răspuns:

Buna, ai fost obosita in perioada asta?

| Etro explică (pentru Yrem3119):

Da puțin

| Yrem3119 a răspuns (pentru Etro):

Este posibil sa fie si asta cauza, mie una asa mi se intampla, dar cred totusi ca ar fi bine sa faci niste analize medicale, dupa ce trece nebunia asta cu virusul corona.

| ramonafesteu31 a răspuns:

Ai si temperatura?

| Etro explică (pentru ramonafesteu31):

Am avut dar nu a durat mult