| Rockzstar a întrebat:

Bună dragutilor, am niște pete albe pe dinti, la radacina și vreau sa știu ce inseamna asta și dacă o sa dispară petele dacă ma spăl pe dinți des

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil carii in stadiu incipient. Nu, nu vor trece daca le lasi asa. Trebuie sa mergi la dentist iar el sa ia masurile necesare pentru a preveni avansarea lor.