| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu in septembrie imi voi pune aparat dentar...Si imi voi pune mobil pentru ca am auzit lucruri bune despre el, eu am nevoie de aparat dentar nu pentru ca am dintii strambi...ci pur si simplu sunt departati, totusi as vrea sa`mi dati mai multe sfaturi sau informatii despre aparatul dentar mobil...Si mai am o intrebare, o sa fiu SSita cumva? :-ss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Medicul ortodont decide daca e cazul sa porti aparat. De asemenea, daca ai peste 10 ani, nu te mai pretezi la aparat mobil, ci fix.