| Izma a întrebat:

Deci... ieri mi-am cumparat o solutie pentru negi, se numeste Verolit. Inca nu am inceput sa o folosesc.

Stiti cumva daca este buna impotriva negilor? avand in vedere ca nu scrie nimic pe sticluta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Verolit este o solutie impotriva negilor, se aplică pe suprafata lor de 2 ori/zi. Daca nu reusesti sa scapi de negi cu Verolitul, iti recomand Duofilm.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Eu stiu ca am avut un neg la mana si mi-a pus maicamea nitrat de argint si mi sa uscat si mi s-a rupt.dar du-te la dermato si ti-l da jos pe loc.

| Cairo a răspuns:

Cea mai buna cale sa scapi de negi este urmatoarea: pune cateva coji de lamaie in otet si lasale 3 zile,apoi punetile seara cand te culci,pe neg, si intr-o saptamana, nul mai ai:d