| MindExplode a întrebat:

deci nu stiu ce se intimpla cu mine ma simt deprimata tot timpul am senzatia de foame, mi-e somn, ma enervez si pling de la nimica toata, tot imi merge pe dos si la scoala si acasa, nu ma inteleg. Ce sa fac chiar nu stiu sa scap cumva din aceasta stare. Dau fundastraight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai făcut cunoștință cu astenia de primăvară!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Te-a ajuns oboseala! Ai fost prea agitata in ultimele zile...incearca sa dormi mai mult noaptea si cateva ore ziua si iti garantez ca o sa te simti mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti adolescenta? studiaza despre perioada asta si lamureste-te ce e cu tine.calmeazate si mergi cu valul pana se contureaza personalitatea ta.nu ai ce face impotyriva furtunii hormonale din perioada asta.