| 0Andreea4 a întrebat:

Deci... tata a facut o prostierolling on the floor). A folosit apa de gura fara sa se clateasca cu apa, iar acum nu mai are gust. Nu mai simte nimic, sarat, dulce, amar. absolut nimic. Ce ar putea face in situatia asta? O sa-i revina gustul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca a tinut-o prea mult.Isi va reveni.Nu am patit asta niciodata, desi folosesc de mult Listerine.Si nu ma clatesc cu apa dupa.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Serios? dupa ce folosesti apa de gura nu te clatesti...

| Andreea625 a răspuns:

Astepta.ti cateva zile si o sa treaca! Data viitoare
sa foloseaca
apa de gura
fara alcool! :* big grin :O

| Andreea625 a răspuns:

Nu te clatesti cu apa cand dai cu apa de gura laughing El are cavitatea bucala mai sensibila sau a inghitit din greseala...O sa treaca peste cateva zile! Sfat : Sa nu mai foloseasca apa de gura cu alcool! laughing

| Alin_Cristea_1999 a răspuns:

O sa II treaca.

| Alin_Cristea_1999 a răspuns:

Si sa aiba grija sa nu mai faca asa ceva happy.