| RobertG101 a întrebat:

Buna dimineata. Am luat recent Vitamax capsule moi si vreau sa intreb daca le inghit cu apa sau le mestec. Farmacista nu mi-a spus nimic despre cum sa le administrez si nici in prospect nu scrie cum sa le administrez. Tin sa mentionez ca am lipsa mare de energie, ma simt mai tot timpul obosit si am luat de trei zile si nu-si prea fac efectul... poate le-am luat gresit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Le inghiti cu apă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le inghiti cu apa, ai si tu putina rabdare cu ele ca o sa-si faca efectul. Intre timp poti sa-ti faci sucuri de citrice ca sa ai energie, eu mai imi faceam si limonada cu miere si parca prindeam super-puteri. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru RobertG101):

Sunt doar 3 zile, totusi. La mine isi fac efectul vitaminele dupa vreo 10 zile si cele efervescente mult mai repede. Depinde mult de organism.

| Holy2010 a răspuns:

Se inghit cu apa. Nu te astepta la miracole dupa trei zile. Daca nu incerci sa te odihnesti si nu te ocupi putin si de dieta se poate sa nu aiba nici un efect si in continuare.

| popa07ady a răspuns:

Cu apa.