| redutzu a întrebat:

Buna dimineața.
Am și eu pentru voi o întrebare.
am 19 ani și de câteva zile mă înțeapă inima doar că nu tot timpul doar când inspir aerul și rareori dar mă înțeapă 1-2 minute.
Mentionez că n-am mai dormit cum trebuie de vreo 2 săptămâni, mi-am dereglat somnul și înainte mă mai înțepa doar că, când consumam cola, energizante și ceaiuri negre, acum nu am mai consumat. De la ce poate fi, este durere suportabila? Mă duc la cardiolog miercuri, știti cam așa ce as putea avea?
Este ceva rău ceea ce am?
Mi-e cam frica sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu este de la inimă ai un junghi intercostal si radiaza durerea spre inimă, sau mai poate fi scolioza coloana care sa deformat si face presiune apasa pe anumiti muschi, esti fată sau baiat? Sanatate multa.

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai avut covid in trecutul aoropiat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la insomnie este. Încearcă înainte sa dormi sa bei lapte rece apoi ceai de tei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și renunță definitiv la cola și energizante, o perioadă lunga și la cafea, cafeina.