| ForeverAlone20 a întrebat:

Buna din nou TPU.Am o problema destul ed grava spun eu.De la o vreme se intampla ceva foarte ciudat. Dimineata eu ma trezesc foarte devreme pentru a merge la soala.in jur de 6:00.Cand ma scol din pat imi este foarte greu sa respir, simt ca ma sufoc.Simt ca inima imi bate foarte tare si doar dupa 10 minute imi trece aceasta stare. Uneori cand urc scarile foarte repede sau can alerg putin simt iar ca ma sufoc si daca ma opresc si incerc sa vorbesc de abia reusesc, simt ca nu mai am aer.Ma intreb oare de ce intampla asta.Asi vrea sa stiu ce as putea sa am.E ceva banal sau este grav? FUNDA pentru cel mai bun raspuns. sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu cauta raspuns si rezolvare pe site! este vorba de sanatatea ta si netratata corespuunzator, vei avea urmari..eu am tras si o trag pe pielea meastraight facenici eu nu am dat importanta cand a trebuit si de 13 ani sufar de astm..nu vreau sa te sperii, dar zii mamei tale sa te duca la medic de urgenta. poate fi de la plamani, ori de la inima.
O seara bunahappy

2 răspunsuri:
| 7uPCR7 a răspuns:

Du-te la un control la un medic ceva ca aici nu cred ca poate sa te ajute nimeni asa de bine.e sanatatea ta in joc!

| darkeyes13 a răspuns:

Eu as sugera sa te duci pana la un doctor, ar trebui sa te examineze pulmonar. Partea cu fugitul e normala daca nu ai antrenament si conditie, insa ceea ce se intampla dimineata nu pare ok. Paza buna trece primejdia rea.
Sper sa fii mai ok happy