Întrebare recomandată | euschwarz a întrebat:

dinti mei sunt aproximativ ca cei a lui Kerira Knighteley adica laterari incisori sunt un pic strambi dar sunt TOTI sanatosi si albi. crying Nu stiu ce sa fac..sa imi pun aparat dentar? (desi multi zic ca nu e nevoie pentru ca se vor muta singuri pentru ca am doar 16 ani) ...sau sa mai astept? Luna viitoare voi merge la un control la dentist dar pana atunci vreau sa stiu parearea voastra. Ar trebui sa imi pun aparat dentar sau sunt ok asa? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

Se pot da si mai in fata cu timpul, si se pot face si mai strambi, pune-ti un aparat dentar. Ce te costa?

| Azµre a răspuns:

Contează atât demult?

| IsabelSweet a răspuns:

Se pot indrepta cu timpul dar poti sa iti pui un aparat dentar ca precautie. Sper ca te-am ajutat kiss