| Feyenooord666666 a întrebat:

Buna, document redactat in engleza pentru vaccinul covid de unde se poate elibera? Sau trebuie mers la un notar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adeverinta de vaccinare e deja tradusa in engleza

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Eu sunt vaccinat cu Pfizer! După vaccinare am primit o adeverință de vaccinare în română și engleză! Dacă ai facut vaccinul ar trebui să știi asta!

| Panamax a răspuns:

Un notar vaccinat.