| RoxanaTeoader a întrebat:

Buna dragilor! As vrea sa stiu cata anatomie faci la o scoala postliceala pe specializarea BFKT daca stie cineva. Va pup si dau funda celui mai bun răspuns

Răspuns Câştigător
| SilverRed a răspuns:

Buna,si eu sunt la o posliceala sanitara,pe specializarea BFKT,anul II.
Vei face anatomie decat in anul I, dupa in anul II ti se va schimba cu un alt modul si anul III la fel.
Incearca sa retii cat mai mult din sistemul osos si muscular, pentru iti va fi de folos, cand vei avea practica in anul II.
Sper, ca raspunsul meu te-a ajutat.
Te pup, pa!

1 răspuns:
| Dalmore a răspuns:

Toată.