| adrianafrumusika a întrebat:

Buna, e normal ca la, a 12 zi de dupa ciclu sa am scurgere? Azi dimineata dupa ce am urinat, m-am trezit cu sangerere, am infectie urinara, seara luasem propolis, iar dimineata beau ceai de catina, sa fie de la ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Noi nu sunte m doctori, suna l pe medicul tau de familie, sau pe medicul ginecolog, ei trebuie sa i ti spună cauzele, ce varsta ai? Sănătate multă.