| anonim_4396 a întrebat:

E târziu și poate nu o să-mi răspundă nimeni, dar dacă e cineva, vă rog, dacă puteți să-mi dați un sfat. Mă doare foarte tare brațul stâng și nu știu ce să fac, nici nu pot să dorm. Cu ce pot ameliora durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JulyDreams a răspuns:

Nu ai pastile in casa, anti-inflamatoare nesteroidiene? Geluri? Care e cauza durerii?

| anonim_4396 explică (pentru JulyDreams):

Nu am. Nu știu care e cauza. Am mai avut probleme cu asta și a trebuit să îmi fac ekg la inimă, dar nu a ieșit nimic mai mult decât o tahicardie, însă acum mă doare foarte tare, de la umăr până în degete

| InstructorDeIubire a răspuns:

Incearcă sa iti faci un duș cu apă caldă după sa dai apa pe rece. Indicat ar fi sa folosești o cremă sau antimflamatoare.