| diana_1454 a întrebat:

este cineva care a luat capsula de slabit de la arpfarm? daca da, va rog lasati`mi si mie un id happy va rog frumooooos love struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| patty32 a răspuns:

Hai ca`ti dau un mesaj privat cu toate amanuntele:*.
Ca eu am luatlove struck

2 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Ok deci. ma gandeam sa-ti dau un raspuns. caci cunosc multe persoane care au luat pastile de slabit dupa care au regretat... am cautat informatii despre pastila mentionata de tine si am citit niste comentarii de pe site-ul respectiv. majoritatea erau bune insa mai erau "scapari" pe-ici pe-colo gen "in loc sa slabesc m-am ingrasat ca vaca" sau... "mi-a afectat." nu stiu ce organ. faza e urmatoarea toate pastilele astea in timpu in care urmezi tratamentul o sa ti se pune multe "chestii/lucruri" pe sistemul nervos. adica o sa devii dependenta de cafea spre exemplu, sau o sa devii irascibila, sau alte chestii. eu te sfatuiesc sa te duci la alergat, sau la sala. costa mai putin insa trebuie un pic de vointa si din partea ta. eu presonal cunosc persoane care au incercat sa slabeasca prin a lua pastile din astea, 2 dintre ele au fost in ac. liceu cu mine, in final au ajuns la spital. trist.

| kidblue_9796 a răspuns:

Da eu am luat.