| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Este cineva pe aici care a luat memovit și concepționale in același timp? Vreau să știu dacă se pot lua impreuna, că nu am voie sa iau unele pastile. De astea nu am văzut nimic, poate mă ajută cineva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai? Mergi la ginecolog sa te consulte, sanatate multă

| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba medicul care ti le-a prescris, ca aici pe forum nu avem medici.

Cand vrei sa concepi un copil este bine sa nu iei nici un fel de drog sau medicamente, ca pot afecta fatul.

| dullcat a răspuns:

Intreaba un medic, noi nu putem sti ce pastile nu ai voie, sau daca le poti amesteca.Sanatatea e foarte importanta si depinde de organismul fiecaruia.