| D0zzz a întrebat:

Este normal ca iarna sa se ingrase parul mai des, din cauza caciulii sau ca dau cu putin fixativ pe breton? Il spal regulat la 2 zile de mult timp si de 1 saptamana observ ca se ingrasa mai repede... si nu stiu ce sa-i fac. arata gras doar bretonul..in rest e ok. sa fie de la fixativ sau caciula? Ce sampon e recomandat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mona a răspuns:

Da,este normal, asa patesc si eu iarna, eu iti recomand pantene sau elseve