| ColorfulRainbow a întrebat:

Eu am fost plinuta si mi-am dorit sa slabesc. Am reusit dar poate am slabit cam tare. Am ramas fara forme, am fund si sani mici. Acum ce ar trebui sa fac? Sa ma ingras? Dar mi-e frica ca se va depunde unde n-as vrea.
Sau sportul mi-ar dezvolta frumos corpul in timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Fa zilnic exercitii fizice pentru tonifierea musculaturii si mananca sanatos.

| Q69 a răspuns:

Genoflexiuni si fandari pentru fund
pentru tonifiat sanii daca poti flotari

| Marius1985 a răspuns:

Sportul in mod cert, orice iti place sa practici, important este sa o faci cu drag, nu pentru ca asa trebuie.

| Karmesytta a răspuns:

Sportul,mai ales inotulhappy