| Dumitrescu_Amalia_1996 a întrebat:

Buna eu trebuie sa slabesc urgent deoarece a spus doctorul ( am probleme cu tensiunea) si incepe scoala!
Am zis sa incerc asta
ziua1-legume
ziua2-fructe
ziua3-orez
DAR legume nu pot manca doar din salata mexicana mazarea fructele da pot orice fruct, toate-mi plac, orezul ingrasa cear fi ca ziua 1- legume sa pun 1 mar + putina mazare sau morcovi
ziua2-fructe
ziua3-lapte, iaurt natural activia
Slabesc cu ce am zis sau pot slabi si cu acel orez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problemele medicale, de genul asta, nu se trateaza la Dragoste si sex.