| euionut27 a întrebat:

Buna!

Exista un site anume pe care pot vizualiza toate locurile de munca in domeniul medical de la spitalele de stat? As fi interesat de locuri de munca in domeniul medical.

Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întrebare corect formulată plus cuvintele magice = Informații moca la cost de... fundă virtuală.
http://posturi.gov.ro/
Îți fac și căutarea?

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Munca in ce sens? Ai ceva pregatire? Medicina? Pentru alte joburi trebuie sa mergi la spital sa cauti departamentul de resurse umane si sa te interesezi acolo. Nu sunt puse pe site-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, există.

| euionut27 explică (pentru anonim_4396):

Raspuns concret = funda

| anonim_4396 a răspuns (pentru euionut27):

Întrebare corect formulată plus cuvintele magice = Informații moca la cost de... fundă virtuală.
http://posturi.gov.ro/
Îți fac și căutarea?