| DavidVER a întrebat:

Fac sala si as vrea sa iau proteinele astea: https://www.myprotein.ro/sports-nutrition/impact-whey-pr otein/10530943.html
Contin BCAA-uri, am o acnee usoara si as vrea sa stiu daca o poate afecta sau daca nu, multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Proteina in general starneste acneea, inmultind-o, dar acum, depinde de la organism la organism.
Faci si tu o proba de 2 saptamani si vezi daca se inmultesc cosurile, sau nu.