| mary2mary a întrebat:

fetele! Ce alegeti intre absorbante si tampoane? Care vi se pare mai sigur si mai confortabil? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Eu folosesc tampoane.
*-*

| thegatekeeper a răspuns:

Tampoanele mi se par cele mai comode si sigure, spre deosebire de absorbante.

Răspuns utilizator avertizat
| facepalmlol a răspuns:

Aleg absorbantele.

| fataaaa a răspuns:

Absorbante

| Mihaaaa a răspuns:

Tampoanewinking

| peticica001 a răspuns:

Depinde care iti place
poti sa le incerci pe amandoua dar eu iti recomand absorbantele

| Supermanka22 a răspuns:

Folosesc absorbante..pentru mine sunt mult mai comode decit tampoanele happy

| dydutzu a răspuns:

Absorbante clar

| Sarraa20 a răspuns:

Eu folosesc tampoanele.Cred ca ar trebui sa le incerci pe amandoua si sa vezi care iti place.winking

| Sarraa20 a răspuns:

Eu folosesc tampoanele.Fiecare cu ce ii place.