| Cristina1666 a întrebat:

Buna fetele. Ma puteți ajuta cu un sfat?

In luna Noiembrie am avut un avort ( sarcina oprită in evoluție) a fost făcut prin medicamentație sub supravegherea medicului. Pe 10 Decembrie am avut CM după care am fost la control și mi-a spus ca totul e ok uteru nu e deloc afectat și ca pot încerca sa am o noua sarcina. Pe 5 Ianuarie am Av o scurgere rozalie și maronie și atât. Dupa care a urmat o săptămâna cu stări de greață mai mult seara decât dimineața. Sânii îmi sunt puțin umflați dar nu ma dor. Mi-am făcut câteva teste care au ieșit negative. Nu mi-a venit încă CM. Ce credeți ca poate fi? Precizez ca ne dorim foarte mult un bebe. Sa fie dereglare hormonală sau sarcina și sa fi făcut eu testul prea devreme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

O analiză de sânge îți poate confirma daca ești, sau nu, gravidă.