| سشغع_ظشیشب_1994 a întrebat:

Buna fetelor, am si eu o intrebare. Dacă am luat 2 zile anticonceptionale si dupa le-am întrerupt pentru ca ma simteam rau. La cate zile imi va veni menstruatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"La cate zile imi va veni menstruatia?"

corpul (și al tău) nu e un aparat să funcționeze "ceas", o să ai o dereglare - probabil - și gata