| CristinaCM1541 a întrebat:

Buna, iau anticoncepționale dar am răcit și as vrea sa întreb, știe cineva dacă își mai fac efectul dacă iei alte pastile? ( nu antibiotice, Parasinus și ibuprofen)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

1. Ce cauta intrebarea la categoria asta?!
2. Interactiunea cu alte medicamente este specificata in prospectul lor, citeste prospectul.