| PaulChamp56 a întrebat:

Buna ieri m-a muscat un paianjen nu stiu sigur de care ca eram la bunici... in 2 locuri la mana si la picior... la mana s-a inrosit si inca ma doare la picior nu s-a intamplat nimic
Am fost la medicul de familie si mi-a facut o injectie
Cam in cat timp ar trebui sa treaca durerea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Denis_1041 a răspuns:

1-3 zile depinde big grin orkum nu ai dc sa iti faci griji tongue bafta