| 1591 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un medic ginecolog bun in Bucuresti (de preferat sa fie femeie)? Si ce parere aveti de clinicile Med As? Imi puteti recomanda alte clinici? Inainte mergeam la o doamna de la Med As, dar acum si-a mutat cabinetul la o alta clinica privata si nu mai primeste pacienti cu trimitere de la medicul de familie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| thevampirediaries5 a răspuns:

Stiu doar ca il cheama Mohamet... este extrem de bun. intereseaza-te de el pe la giulesti parca. si cred ca are si cabinet particular. nu stiu sigur. oricum mohamet este un doctor ginecolog arab extrem de bun