| LoveisallIneed a întrebat:

Imi poate spune cineva un tratament naturist pentru depresie, anxietate si insomnie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| nevermind3322 a răspuns:

Culca-te cu cineva si iti trece.

| Petrust a răspuns:

Psihologul