| NegruAlb a întrebat:

imi puteti spune si mie un cabinet stomatologic bun, si sa nu fie exagerat de scump din Cluj-Napoca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BoYkAn a răspuns:

Http://www.medici-stomatologi.ro/cluj-napoca/pag--4 cel mai bine mergi la fiecare si intrebi...sau te intelegi cu omul ii spui ce probleme ai si te intelegi la pret.