| Rumi a întrebat:

imi puteti spune va rog ce efecte are electroterapia? Eu am facut asa ceva timp de 10 zile pentru scoleoza. Multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| eagle08 a răspuns:

Nu va inteleghappy in astfel de cazuri serioase legate de sanatate intrii frumos pe google sau ca sa fii mai sigura discuti cu un specialist, nu te iei dupa ce zice unul si altustraight face

| Rumi explică (pentru eagle08):

In intrebarea mea nu e nimic atat de grav incat sa discut cu un specialist sau asa ceva. Eu am facut acest tratament si sunt doar curioasa sa vad pentru ce este bun pentru ca medicul nu mi-a spus. Si oricum raspunsurile sunt doar orientative.