| kitisupercool a întrebat:

Buna,imi spune cineva daca exista in Campia Turzii sau in Cluj un dentist care pune apare dentare permanente mai putin de 18 milioane?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| emanu23 a răspuns:

Eu stiu ca este in cluj asa mi-a zis cineva de la mmine din oras nu cred ca e mai mult de 18 milioane in jur de 15 depinde.
Baftawinking