| Gabriela_Gabi_1999 a întrebat:

Buna!
Imi spune si mie cineva daca stie in Pitesti un dentist bun dar ieftin( nu tot ce e scump e si bun aici)?
Si cam care ar fi preturile acestuia? Ma intereseaza aparat dentar si pus un dinte

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Doamna Zamfir, e cea mai ieftina din tot Pitestiul.Are si cabinet pentru tratament, si pentru montare de aparate dentare.Pretul unei arcade e d 1800 de lei si un consult e 50 de lei.Mai ieftin nu gasesti, sincer.Eu am ambele arcade puse la ea si sunt foarte multumita si mi-am lucrat si cativa dinti acolo.Conditiile sunt foarte bune si isi fac treaba rapid, nu trag de banii tai.

| Gabriela_Gabi_1999 explică (pentru Felissa13Eden):

Multumesc. Am vizitat site-ul

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"un dentist bun dar ieftin" - nu mai există așa ceva
- un dinte pus cu știft pe la 1000 eu (facut. de materiale)
- vezi care e mai aproape de tine:

https://www.paginiaurii.ro/firmy/PITE%C5%9ETI/q_cabinete+stomatologice/1/

| Amigoiulian a răspuns:

Tatăl meu e dentist

| andreidiana19 a răspuns:

Ma scuzati daca mai aveti nr de la stomatolog dna zamfir