| anonim_4396 a întrebat:

Implant mamar sau injectare a sânilor cu grăsime proprie? Care sunt avantajele, dezavantajele? Care sunt prețurile? Vreau cât mai multe informații in legătura cu aceste proceduri. Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca ai nevoie de un implant cerebral, la 16 ani ai tai. Mai ales ca banii nu sunt o problema pentru tine si parintii sunt de acord.
Halal parinti!

| Anamaria99901 a răspuns (pentru darrio2007):

La 13 ani ai tai ar trebui sa îți vezi de treaba ta și sa nu ma judeci!

| darrio2007 a răspuns (pentru Anamaria99901):

De unde ai tras concluzia ca am 13 ani? Am nepoti mai mari decat tine, păpușă. Si mai cu capul pe umeri.
Esti prea rasfatata.

| Catrice a răspuns (pentru darrio2007):

I-auzi ce te bagi laughing
Nu știai ca alea deformate de la operații au început de copile?

| Anamaria99901 a răspuns (pentru darrio2007):

Atunci aveti grija de nepoții dumneavoastra care sunt cu "capul pe umeri" și nu va mai bateți capul degeaba pe TPU happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Anamaria99901):

Nepotii mei sunt acasa la parintii lor. De 10 ani pe TPU incerc sa deschid mintea unora ca tine dar tu chiar esti o exceptie.

| RoCkKiD a răspuns:

Nu exista o dezbatere aici, injectarea cu grasime nu e pentru marirea sanilor e recomandata doar pentru retusari ca sa redea aspectul natural sanilor. Daca vrei sa ii maresti trebuie implanturi.

| AnastasiaK a răspuns:

Https://youtu.be/7k5fL3a_EGI

E explicat pe undeva pe acolo si ce vrei tu (cauta si tu, vorbeste de mai multe tipuri de operatii, dar iti dai tu seama unde e vorba dd sani), mai putin preturile.

| Dana1999 a răspuns:

La fel de scump ca silicoanele doar ca sânii vor parea naturali.
Si nu e o procedură definitivă