| anonim_4396 a întrebat:

În mod normal maine trebuia sa imi vina menstruatia, însă mi-a venit astăzi.
Astăzi fiind prima zi, mi-a curs o secretie maro si vâscoasă. ( menționez că am avut numai contacte sexuale protejate, luna trecuta mi-a venit menstruatia normal, deci nu cred ca e vorba de sarcina).

Este normal ca secretia sa fie maro si slab cantitativ în prima zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Da. si la sf

| Ana7807820 a răspuns:

Menstruatia ti-a inceput normalwinking
Nu iti fa griji de lichid, asta e semn ca menstruatia este acolo, se intampla.
De obicei tine 2-3 sau 7-8 zile.