| anonim_4396 a întrebat:

În noaptea următoare trebuie să plec la mare şi eu sunt pe stop de azi, plus că-mi durează cam o săptămână. Nu vreau să folosesc Ob-uri fiindcă mi-e cam frică (am 15 ani şi sunt virgină, deci.), dar m-am gândit la absorbantele fără aripioare. Am auzit că sunt bune. Doar că mie îmi curge mult şi mi-e frică să nu mă pătez şi să fiu un subiect amuzant pentru cei din jurul meu. Voi ce ziceți? Sunt bune? Iar dacă nu, ce altă metodă ar mai fi? Chiar vreau să mă scald, fiindcă n-ar mai avea rost să mă duc dacă nu intru în mare.Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Nu te scalda ca atragi rechinii.

| anonim_4396 explică (pentru Staind):

Ție ți se pare că am chef de miştourile tale? Du te... dp contul meu

| DariaHàhaa a răspuns:

Mda cam naspa...sincer, stai pe margine de data asta.dar nu te intrista, multe fete sunt pe stop cand se duc la mare. Iati o carte de citit, o coca cola si distreaza-te asa laughing

| anonim_4396 explică (pentru DariaHàhaa):

Ştiu, dar mă ofticccc... Mulțumesc pentru răspuns, te pup!

| Cristina_Loredana_1998 a răspuns:

Eu am folosit ob.uri când eram virgina și nu am pățit nimic deoarece Himenoplastia este foarte elastic când ești in perioada...
Eu in locul tău as folosi nu e așa rău

| anonim_4396 explică (pentru Cristina_Loredana_1998):

Multumesc frumos pentru sfat! Cred ca tot la Ob-uri ajung