| Curiera a întrebat:

In sarcina seara ti-e greata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neapărat seara. Se poate manifesta în oricare parte a zilei.

| Idcjustidk a răspuns:

Da, nu ai de unde să știi când ești însărcinată când îți e greață sau nu, dar da, și pe timpul zilei sau a nopții

| Curiera explică (pentru Idcjustidk):

Sunt dar seara mie greata cel m-ai mult si ziua m-ai putin

| Idcjustidk a răspuns (pentru Curiera):

Pur și simplu așa e organismul tău.
O zi frumoasă și ție și copilului.happy