| artemis750 a întrebat:

In spatele lobului urechii mi s-a facut o umflatura destul de mare, dura la atingere si dureroasa. Ce ar putea sa fie? Ar fi indicat sa merg la un medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Verifica daca nu este un cos iar daca nu mergi la medicul de familie.
Poate sa fie ganglion sau oreon...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar fi foarte indicat sa mergi la un medic.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Mergi la medic de urgenta, sau sa nu fie doar un cos simplu.

| kar1GaNNN a răspuns:

Poate e doar un coș.

| Caba_Ciprian_2000 a răspuns:

Du-te la medic

| artemis750 explică:

Cos sunt sigura ca nu e. va multumesc!