| Euu12 a întrebat:

Buna in urma cu ceva timp un an aproximativ mi-au aparut ceva pete maroni intre picioare, nu sunt c niste bube ci sunt pete maroni, as putea avea o alergie la ceva sau din ce cauza am folosit ceva creme cu galbenele da degeaba nu miai trecut din contra acum sunt in italia si imi apar mai multe. vreau sa imi spuneti din ce cauza imi apar acele pete nu cu raspunsuri "du-te si fa-ti analize " momentan sunt in itala cand ma voi intoarce imi voi face... poate fi ceva grav sau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| katala a răspuns:

Macar o poza sa fi pus. asa pe nevazute, numai din descriere pot fi multe variante! revino cu o descriere mai amanuntita si o poza