| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Iubitul meu a fost operat inghinal cand era mai mic... din cauza faptului că plângea mult. Este tot ce stie vizavi de acea operație.
Este tăiat dintr-o parte in alta.
Aveti idee ce ar putea fi vorba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Niimeni de pe fata pamantului nu este operat doar pentru ca plangea mult. Eventual putea sa-i opereze gatul, vocea, dar nu sa-l taie la cuc, sau la burta.
Posibil sa fii avut o tumoare, sau o luxatie de sold, de aceea a fost operat inghinal.
Adevarul il aflii de la iubitul tau, daca-l intrebi, sau de la parintii lui, acre si-au dat consimtamantul asupra operatiei.