| danutz6 a întrebat:

Buna la toti. Am o problema.De ceva timp mi-au aparut niste bubite mici si albe, pe capul penisului.straight faceSunt ca niste cosuri, dar daca incerc sa le sparg ma dor.Care stie ceva sa imi lase mesaj. Si sunt virginwinking Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la medic
poate fi o infectie
nu conteaza ca esti virgin sau nu

| danutz6 explică (pentru Bogdan1o):

Da,dar mie cam rusina
Si de aia am intrebat.
Dac stie cineva metode fara sa merg la medic...sad