| oana5544e5 a întrebat:

Luna trecuta cu 3 zile inainte de menstruatie am avut o scurgere maronie. Menstruatia a ținut vreo 6 zile, dar de obicei ma tine 4 zile. Azi am 28 de zile de la ultimul ciclu si inca nu mi-au venit problemele. Fizic ma simt bine, nu ma doare nimic, nu ametesc, nu imi e greata. Mentionez ca sunt virgina. Poate fi vorba de vreo dereglare sau e ceva normal? Nu am mai patit niciodata asta si sincer ma cam sperie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Mai ales ca esti virgina, e clar ca in cazul tau este o dereglare hormonala.

| oana5544e5 explică (pentru MihaiNicu23):

Daca prietenul meu mi-a bagat degetul in vagin... poate fi asta vreo cauza?